Yön Peyzaj ve Sulama

   Danışmanlık

   Firmamız yaratıcı düşünme becerisiyle özgün alanlar tasarlayan, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır. İstediğiniz alanı tasarlayarak uygulamaya koymak firmamız için profesyonelce yapılan işlerin başında gelir. Mevcut projelerinizin ya da tarafımızdan planlanan projelere teknik danışmanlık hizmeti ve bakım hizmeti verilmektedir. Danışmanlık hizmetleri başında peyzaj teknik ve genel şartname hazırlanması, peyzaj keşif ve metraj çalışmaları, peyzaj bütçe hazırlığı, peyzaj bütçe yönetimi ve kontrolü, peyzaj kesin hesap kontrolü gibi çalışmalar gelmektedir.

   Tasarım ayrıcalığı olan siz müşterilerimize yaşayan bir dış mekan tasarlayıp hayata geçiriyoruz. Planlama ve uygulama aşamaları yapılmış olan bu alanların devamlılığı ve sürdürebilirliği için her türlü danışmanlık hizmetlerini uzman ekibimiz tarafından sizlere sunuyoruz. Bakım ekibimiz Peyzaj Mimarı ve Peyzaj Teknikeri kontrolünde tecrübeli Bahçıvanlardan oluşmaktadır. Bahçenin her mevsim yaşanılır kılınmasını sağlayacak bakım hizmetlerimiz arasında çim ve bitkilerin gübre ihtiyacının Karşılanması çim veya bitkilerdeki hastalık ve zararlıların tespit edilip gereken ilaçlamanın yapılması yabani otların toplanması bitkilerin budanması, çim biçimi, otomatik sulama sisteminin mevsime göre ayarının yapılması vb. gibi bahçe bakım hizmetleri program ve kontrolü çalışmaları yer almaktadır.

   Yön; mekânın ruhunu yansıtan estetik görsel açıdan zengin aynı zamanda ekonomik bakım ve uygulama çalışmalarını insanların hizmetine sunmaktadır.