Yön Peyzaj ve Sulama

HER ŞEYİN PRENSİBİ SUDUR; HER ŞEY SUDAN GELİR VE TEKRAR SUYA DÖNER. ''THALES''

Yön Sulama ve Peyzaj olarak istekleriniz doğrultusunda tasarımını gerçekleştirdiğimiz projelerle, yaşamaktan keyif alacağınız estetik, özgün bahçelerle sizleri buluşturuyoruz.

Danışmanlık

Firmamız yaratıcı düşünme becerisiyle özgün alanlar tasarlayan, alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla çalışmaktadır.

Peyzaj

Peyzaj uygulamaları yapı dışında kalan alanlarda, yapılara uygun olarak peyzaj ilkeleri çerçevesinde, insanların istekleri göz önünde bulundurularak yapılan uygulama çalışmalarıdır.

Bakım ve Onarım

Peyzaj düzenlemesi tamamlanan bahçelerin devamlılığı belirli çalışmalarla sağlanır. Bu çalışmalar bahçelerimiz devamı, yaşanılabilirliği için gerekli çalışmalardır.

Sulama Sistemleri

Su, canlıların yaşaması için hayati bir öneme sahiptir. Canlılık için gereken tüm fiziksel olaylar hep suyun özellikleri ile gerçekleşebilmektedir.

Drenaj Sistemleri

Drenaj; Herhangi bir alanda toprağın su tutma kapasitesini aşan fazla suyun toprak içerisinde yatayda ve düşeyde hareket etmesi yada geçirimsiz yüzeylerde çeşitli nedenlerle oluşan suyun alandan tahliyesidir.

Çim Üretim ve Uygulama

İnsanoğlu sürekli kendi doğasına dönme isteğindedir. Bu istek özellikle kentsel hayat-kentsel yaşam ve binaların fazla olduğu metropollerde göze çarpmaktadır.