Yön Peyzaj ve Sulama

DOĞA BEKÇİ İLE DEĞİL, SEVGİ İLE KORUNUR.

Firmamız sulama sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olup, yeni bir düzenleme ile, 2001 tarihinde Yön Sulama Sistemleri Taahhüt Tesisat Peyzaj Üret. Müh. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti. ünvanını alarak yola devam etmektedir. Firma olarak, yeşil alanların ve rekreasyon alanlarının otomatik ve manuel sulama sistemleri için gerekli olan malzeme temini, projelendirme, uygulama ve danışmanlık hizmetleri, bünyemizde bulunan teknik elemanlarımız tarafından güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Yön, ağırlıklı olarak sulama sistemleri konusunda yapılan çalışmaların yanı sıra peyzaj projelendirme ve uygulama. Arifiye'deki tesisimizde de rulo çim üretimi yapmaktadır. Firmamız titiz ve idealist bir yaklaşımla yaptığı projelerle, sektördeki yerini korumaya devam etmektedir.

Misyon

Yön Sulama ve Peyzaj; çevre bilinci ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak ve onların daha yaşanabilir ortamlar oluşturmasına yardımcı olmayı misyon edinmiştir.

Vizyon

Yön Sulama ve Peyzaj ; ekolojik hayatın devamlılığı ve daha yeşil bir çevrede yaşama hakkının korunması gerekliliğini daima savunan bir anlayışa sahip olma vizyonu ile faaliyet göstermektedir.